Otázka: Prihlasoval som našu univerzitu minulý rok na veľtrh AKADÉMIA&VAPAC. Chcel som použiť svoje prihlasovacie meno a heslo aj pri tohtoročnej prihláške, ale nedarí sa mi. Ako sa môžem dostať do formulára prihlášky pre vystavovateľa?

Odpoveď: Aby ste mohli vyplniť prihlášku pre aktuálny ročník veľtrhu, musíte sa znova zaregistrovať a  následne vyplniť novú prihlášku.

Otázka: Kto je spoluvystavovateľ?

Odpoveď: Túto časť prihlášky vypĺňa vystavovateľ, ktorý sa dohodne s inou inštitúciou príp. inštitúciami, že sa bude propagovať v jeho expozícii. 

Otázka: Kedy je potrebné objednať len výstavnú plochu a kedy štandardnú expozíciu vrátane výstavnej plochy?

Odpoveď: Výstavnú plochu si objednáva vystavovateľ, ktorý má vlastnú výstavnú expozíciu a chce odávateľa (staviteľa expozície) použiť, prípadne má iného dodávateľa, ktorý mu expozíciu na výstave bude realizovať.

Štandardnú expozíciu, vrátane výstavnej plochy si objednáva vystavovateľ, ktorý požaduje od organizátora veľtrhu kompletne zrealizovať expozíciu na objednanej výstavnej ploche.

Otázka: Musím v prihláške kresliť plánik objednanej expozície?

Odpoveď: Náčrt expozície nie je povinný, ale pomôže nám pri technickej realizácii expozícií, hlavne prvkov ktoré sú zabudované do stavby (regál, príp. ak máte doobjednaný skladový priestor a dvere) a ktorých umiestnenie by vám mohlo prekážať ak máte naplánovanú grafiku na steny expozície.

Otázka: Aké má rozmery jedna stena expozície, keď chceme mať polep celej plochy steny grafikou?

Odpoveď: Stena expozície má nasledovné rozmery: šírka 1000 mm x výška 2250 mm. Využiteľný rozmer je 980 mm x 2230 mm (z každej strany je stena na niekoľko mm uchytená v stojkách a väzníkoch).
Pri plánovaní grafiky na celú stenu neodporúčame umiestňovať texty úplne k okrajom, aby sa nestalo že po nalepení na stenu bude text prekrytý väzníkom alebo stojkou.

Otázka: V prípade, že odošlem prihlášku a dodatočne zistím , že v nej potrebujem niečo zmeniť prípadne doobjednať, musím vyplniť novú prihlášku?

Odpoveď: Nie. Dodatočné zmeny, prípadne doobjednávky v už odoslanej prihláške je potrebné riešiť mailom na tlačive ŽIadosť o zmeny úpravy a doplnenia.. Formulár odošlite na našu mailovú adresu: info@akademiavapac.sk

Otázka: Aké je dopravné spojenie do Národného tenisového centra z hlavnej železničnej stanice ?

Odpoveď: Priame spojenie nie je, použite autobus č.61 alebo trolejbus č.201, na zastávke TRNAVSKÉ MÝTO prestúpte na električku č.2 (smer ŽST Nové mesto) alebo č.4 (smer Zlaté piesky) a vystúpte na zastávke NOVÁ DOBA. www.imhd.sk .

Otázka: Keď chcem prísť s celou triedou žiakov na veľtrh v konkrétny deň a hodinu, musím dopredu nahlásiť počet osôb a zakúpiť vstupenky?

Odpoveď: Nie je to nevyhnutné, vstupenky je možné kúpiť aj pred vstupom na výstavisko, nie je potrebné nič nahlasovať dopredu.
Ak by ste mali záujem získať vstupenky pred konaním veľtrhu a viete koľko ich budete potrebovať, použite Objednávku služieb pre školy v sekcii Návštevník PRE NÁVŠTEVNÍKOV a po uhradení faktúry Vám ich zašleme poštou na adresu ktorú zadáte.

 

Partneri

  • profit
  • trend
  • logo kdm1
  • EU
  • MSSR
  • SRK